Angažovaná škola je značka, ktorá zviditeľňuje školy podporujúce výchovu a vzdelávanie detí a mládeže k dobrovoľníctvu. Národné oceňovanie materských, základných a stredných škôl Angažovaná škola, ktoré je súčasťou medzinárodnej ceny Regional Service Learning Award, spustilo prihlasovanie do tretieho ročníka. Prihlasovanie je otvorené do 8. júla 2022.

Pozývame vás na bezplatný informačný webinár, kde sa dozviete všetky dôležité informácie. 

Predstavíme vám kontext oceňovania a profil školy spĺňajúcej charakteristiku "angažovaná" a priblížime vám, prečo považujeme za dôležité oceňovať a prezentovať školy, ktoré vychovávajú k dobrovoľníctvu. Spoločne sa pozrieme detailne na formulár prihlášky a dozviete sa, na čo sa sústredia hodnotitelia a na čo si dať pozor pri vypisovaní prihlášky. A v neposlednom rade sa dozviete, čo môžu získať víťazi ocenenia.

 

31. mája 2022 o 14:00 sa uskutoční informačný webinár na tému národného oceňovania Angažovaná škola, na ktorom sa dozviete všetky dôležité informácie.  Prihláste sa vopred cez tento LINK.
 

V prípade otázok bližšie informácie k aktuálnym tréningom poskytne Dominika Hradiská na maili Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo tel. čísle 0907 125 177.