Prihlasovanie do 4. ročníka národného oceňovania Angažovaná škola - národná cena za service learningový projekt a medzinárodného oceňovania Regional Service-Learning Award je otvorené.

Termín prihlasovania:
Prihlasovanie do 4. ročníka oceňovania prebieha od 17. mája do 23. júla 2023.

Ako sa prihlásiť:
Prihlasovanie prebieha elektronicky na adrese dobrovolnictvo.egrant.sk.

Prvým krokom je vytvorenie registrácie do projektu Angažovaná škola a následne prihlásenie sa a vyplnenie prihlášky.

Podať prihlášku do 4. ročníka

Prehľadný sprievodca procesom podania prihlášky:
Pravidlá a podmienky prihlásenia sa do oceňovania

Národného oceňovania sa môžu zúčastniť materské, základné a stredné školy na Slovensku, ktoré implementovali do svojho vyučovacieho procesu učebnú stratégiu service learning a realizujú so svojimi žiakmi service learningové projekty. Ako príklady dobrej praxe slúžia ocenené školy 1., 2. a 3. ročníka oceňovania, ktoré získali značku Angažovaná škola.

Víťazi národného oceňovania budú zároveň nominovaní na medzinárodné oceňovanie na úrovni strednej a východnej Európy na tzv. Regional Award for Successful Service-Learning Practice in Central and Eastern Europe.

Prihlášku môže podať akýkoľvek zástupca školy s priložením skenu Prehlásenia podpísaného riaditeľom/riaditeľkou školy.

V prípade otázok kontaktujte: